فروشگاه اینترنتی الوبیوتی-درباره ما

فروشگاه اینترنتی الوبیوتی در تابستان ۱۳۹۹ راه اندازی و کسب و کار خود را در حوزه فروش آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی آغاز کرده است. الوبیوتی با رویکردی مشابه به یک استارت آپ در نظر دارد تا خدمات ویژه‌ای را به مشتریان خود در کنار فروش محصولات ارائه دهد ، خدماتی نظیر مشاوره تلفنی با پزشکان متخصص و راهنمایی درباره انتخاب بهترین و کارآمدترین محصول برای مشتریان که خود به نوعی میتواند قدم مثبتی در فرآیند مطمئن خرید آنلاین باشد .

الوبیوتی بستری برای همکاران در این حوزه فراهم آورده تا با ایجاد بازار ‌آنلاین بتوانند به راحتی محصولات خود را بفروش برسانند در این زمینه تنها کافیست فرم همکاری را در بخش همکاری با ما پر کرده و منتظر تماس کارشناسان ما باشند.

امیدواریم بتوانیم در راستای فروش آنلاین محصولات آرایشی بهداشتی خدمات نوینی ارائه دهیم.

به دلیل مقررات بهداشت امکان انصراف از خرید و بازگشت کالا به دلایل سلیقه ای وجود ندارد. کالا تنها در صورتی به دلیل عدم تطابق با سلیقه مشتری و انصراف از خرید پس گرفته می شود که پلمپ داشته باشد و این پلمپ باز نشده باشد، در غیر این صورت امکان بازگشت کالا وجود ندارد. در صورتی که کالا در فرآیند ارسال خراب شده یا مشکلی داشته باشد تا ۷ روز بعد از تحویل، باز پس گرفته شده و پس از بررسی و احراز مشکل معدوم می شود. برای استفاده از ضمانت بازگشت کالا لازم است حداکثر تا ۷ روز پس از دریافت بسته، با ۰۲۱۵۵۶۹۵۴۱۶ یا ۰۹۲۱۴۸۵۳۷۴۷ تماس بگیرید و موضوع را اطلاع دهید.

ابتدا با شماره  ۰۲۱۵۵۶۹۵۴۱۶ یا ۰۹۲۱۴۸۵۳۷۴۷ تماس بگیرید در این تماس، ممکن است از شما خواسته شود از محصول یا بسته خود که قصد بازگرداندن آن را دارید عکس ارسال نمایید و کمی تأمل نمایید تا مشکل شما بررسی شود.در صورت تأیید مرجوعی کالا، زمان و روش بازگرداندن آن با شما هماهنگ می شود. بعد از تأیید و هماهنگی برای بازگرداندن کالا، لطفا مشخصات خود شامل شماره فاکتور، شماره همراه و نام خود را به همراه محصول از روش های اعلام شده توسط امور مشتریان برای ما ارسال کنید.

در بازگشت کالا از شهرستان ها باید قبض پست به همراه کالا ارسال شده و یا در اولین فرصت تصویرآن از طریق ایمیل یا تلگرام برای بخش امور مشتریان فرستاده شود. در بازگشت کالا از تهران، لازم است زمان ارسال کالا و روش ارسال کالا با امور مشتریان هماهنگ شود. توجه کنید در صورتی که کالا بدون هماهنگی و یا به روشی غیر از استفاده از سیستم حمل و نقل مورد تایید الوبیوتی در تهران و یا پست عادی سفارشی، باز گردانده شود، هزینه های بازگرداندن کالا به عهده مشتری خواهد بود.

شماره  همراه :  ۰۹۲۱۴۸۵۳۷۴۷

واتس اپ : ۰۹۲۱۴۸۵۳۷۴۷

اینستاگرام :  alobeauty_ir

و چت آنلاین

مژگان جمشیدی

مژگان جمشیدی

کارشناس تولید محتوا

امیرسالار منافی

امیرسالار منافی

مدیر فروش

دکتر سیامک طباطبایی

دکتر سیامک طباطبایی

بنیان گذار

حامد مهرعلی

حامد مهرعلی

بنیان گذار

علیرضا حاتمی

علیرضا حاتمی

بنیان گذار | مدیر

جای شما

جای شما

در الوبیوتی

جای شما

جای شما

در الوبیوتی

جای شما

جای شما

در الوبیوتی

درین عباسی

درین عباسی

کارشناس تولیدمحتوا

امین مهرعلی

امین مهرعلی

کارشناس تولید محتوا


منو
بستن

سبد خرید

بستن

علاقه‌مندی

Viewed

دیده شده های اخیر

بستن

بستن

دسته بندی ها